0.00 EUR

Apmaksa

Visa prece ir uz vietas, ja nav norādīts produktā savādāk (sezonas iepriekšpārdošana, piegāde 2x mēnesī, uz pasūtījumu vai tml.).

  • Izvēloties apmaskas veidu “Ar pārskaitījumu” pēc pogas “PIRKT” nospiešanas uz Jūsu norādīto e-pastu saņemsiet elektronisku e-pastu ar rēķinu. Ieejiet savā internetbankā un veiciet rēķina apmaksu norādot maksājuma uzdevumā sava rēķina numuru.

UZMANĪBU! Īpaši pievēršam uzmanību @inbox.lv e-pastu servisa lietotājiem. Ja, pēc pasūtījuma izdarīšanas, e-pastu nesaņemiet “Ienākošie e-pasti” kastītē, tad iesakam apskatīties vai rēķins nav ienācis citā e-pastu folderī, kā piemēram “Mēstules”, “Abonētie”, “Surogātpasts”, “JUNK” vai tamlīdzīga nosaukuma kastītēs.

  • Izvēloties apmaksas veidu “Ar MasterCard/Visa” pēc pogas “PIRKT” nospiešanas Jūs tiksiet pāradresēti uz speciālu MasterCard/Visa karšu norēķinu sistēmas logu, kurā būs jāievada Jūsu kredītkartes informācija.

UZMANĪBU! Pirms pogas “PIRKT” nospiešanas, pārliecinieties savā internetbankā vai Jums ir aktivizēta opcija elektroniskās norēķinu kartes izmantošanai interneta pirkumiem, jo mēdz gadīties, ka, pēc noklusējuma, internetbankā šī opcija ir atslēgta un tā ir jāaktivizē Jums, pirms veikt pasūtījumus internetā.

Apmaksu tātad variet veikt , pieslēdzoties savai internetbankai* pēc pasūtījuma izdarīšanas un rēķina saņemšanas vai veicot apmaksu ar MasterCard/Visa, šājā gadījumā mēs uzreiz redzēsim, ka maksājums ir/nav noticis.

PIEZĪME. Ja izvēlaties apmaksu ar MasterCard/Visa un maksājums kādu tehnisku iemeslu dēļ nenotiek, Jums nav nepieciešams veidot jaunu pasūtījumu. Pārbaudiet savu e-pastu, kurā atradīsiet rēķinu, kuru tad variet apmaksāt vienkārši caur internetbanku norādot attiecīgā rēķina numuru maksājuma uzdevumā.

* Lūdzam, apmaksājiet savu rēķinu uzreiz!

* Mēs izsniegsim vai nosūtīsim Jūsu pasūtījumu tikai pēc apmaksas saņemšanas.

* 2  darba dienu laikā neapmaksatie rēķini tiek anulēti.

* Veicot maksājumu „Apmaksas paskaidrojums” vai “Maksājuma mērķins” noteikti norādiet Jūsu reķina numuru!

 

Paldies! Novēlam Jums izdevīgus pirkumus!

Neskaidrību gadījumā lūdzam Jūs sazināties ar mums:

elektroniski rakstot uz e-pastu esteriga.latvia@gmail.com

zvanot: +371 27026004

 

Mūsu rekvizīti apmaksai:

SIA "ES TE RĪGA"
Reģistrācijas numurs/ PVN numurs: 50103981211 / LV50103981211
ADRESE: Lubānas iela 78F, Rīga, LV-1073
BANKA: Swedbanka AS
SWIFT kods: HABALV2X
KONTS: LV97HABA0551041563644

 

 

 

 

captcha