0.00 EUR

Kā pasūtīt

Esam parūpējušies par maksimāli ērtu preču izvietošanu un efektīvu filtrēšanas sistēmu.

Jūsu ērtībai varat reģistrēties, veicot atkārtotu pirkumu, būs ērtāk!

Visa prece ir uz vietas, ja nav norādits savādāk (sezonas iepriekšpārdošana, piegāde 2x mēnesī, uz pasūtījumu utt.).

Izmantojot kreisās puses izvēlni, varat atrast konkrētu kategoriju, zem kuras varētu būt Jūs interesējošais produkts. Iespējams norādīt vēlamās preces nepieciešamos parametrus katrā kategorijā. Ja vēlieties atrast ko konkrētu vai kādu no nodaļām, varat izmantot arī meklētāju, kurš atrodas augšā.

Kad Jūs esat atraduši vēlamo preci, Jūs varat izvēlēties pogu “SKATĪT”, tādējādi aplūkot detalizētu informāciju par produktu, pēc tam spiediet uz pogas “PIRKT”. Prece tiks ievietota pirkuma grozā

Uzmanīgi!!! Vietnē esošās fotogrāfijas, kas pievienotas Preces aprakstam, ir paredzētas informatīviem nolūkiem un var atšķirties no faktiskās (piemēram, mobilo ierīču monitoru vai displeju krāsu atveides īpatnību dēļ).

Lai apskatītu un noformētu pirkumu spiediet lapas augšā uz pirkuma groza ikonas. Preces ievietošanas grozā, vari izvēlēties vēl papildus preces no esošās vai citām Aktualaspreces.lv kategorijām. Ja kādu no precēm tomēr nevēlaties, uzspiediet pirkuma grozā uz “Dzēst” (krustiņš) un prece tiks no groza izdzēsta. Pirkuma grozā Jūs varat arī mainīt produkta daudzumu, lai to izdarītu ievadiet vēlamo daudzumu. Sistēma automātiski veiks izmaiņas skaitā un cenā.

Kad visas interesējošās preces Jūs esat salikuši grozā, spiediet uz pogas “NOFORMĒT PASŪTIJUMU”. Pēc tam Jums jāaizpilda pirkuma veidlapu. Šeit nepieciešams izvēleties Jūms vēlamo preču saņemšanas un piegādes veidu. Ar sarkanu zvaigznīti apzīmētie lauki jāaizpilda obligāti. Sadaļā komentāri variet norādīt ar pasūtījumu vai piegādi saistītas nianses.

Rēķins uz Jūsu e-pastu tiek nosūtīts automātiski.

Paldies par sadarbību! Novēlam izdevīgus pirkumus Jums! 

Jūsu Aktualaspreces.lv

 

captcha